AndroGens

AndroGens
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sega Genesis / Mega Drive oyunlarını Android üzerinden oynamanızı sağlayan AndroGens, ücretsiz olanlar arasında en öne çıkan emülatörlerden biri.

Sega Genesis, veya Avrupa'da bilinen adıyla Sega Mega Drive, 90'lı yıllara damgasını vurmuş en önemli konsollardan biri olarak dikkat çekiyor. Sonic the Hedgehog karakterini dünyaya takdim eden bu 16-bit konsulun tüm oyunlarını artık AndroGens ile Android cihazlarınız üzerinden oynamanız mümkün. Oyun kütüphanesinin hemen hemen her örneğiyle uyumlu olan bu emülatör kolay anlaşışır arayüzüyle dikkat çekiyor. Kişiselleştirilebilir kontrol arayüzünün boyutlarını ve yerlerini ayarlayabiliyorsunuz. GamePad bağlantısı yapabileceğiniz AndroGens, Xperia Play destekli bir oyun keyfi sunuyor.

Ücretsiz versiyonunda reklamların bulunuyor olması sizin için problem teşkil ediyorsa uygulama içi satın alma ile bu reklamları ortadan kaldırıp paralı versiyona geçiş yapabilirsiniz. AndroGens'i etkin bir şekilde kullanabilmeniz için Sega Genesis uyumlu ROM dosyalarını cihazınıza aktarmanız gerekiyor. Piyasadaki en hızlı Genesis emülatörlerinden biri olarak dikkat çeken AndroGens bazı aksaklıklar yaşatıyor olsa da alanındaki en iddialı seçenek olarak dikkat çekiyor ve ücretsiz olarak temin ediliyor.

Genesis klasiklerini mobil cihazınızdan oynamak istiyorsanız AndroGens sizin için bir olmazsa olmaz.

ARTILAR

%99`a varan oyun desteği

En hızlı Sega Genesis emülatörlerinden biri

Ücretsiz

EKSİLER

Reklam

YORUMLAR