App Volume Control 1.13 (Android)

App Volume Control

App Volume Control
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazınızda yüklü her uygulama için farklı varsayılan ses profilleri ayarlayabilirsiniz.

App Volume Control uygulaması ile Android işletim sistemli cihazlarınızda yüklü olan her uygulama için varsayılan ses ayarı belirleyebiliyorsunuz.

Cihazınızda yüklü her uygulama için farklı farklı ses ayarları tanımlamanıza imkan sağlayan App Volume Control ile Müzik Çalar uygulamasında orta seviyede ses ayarlarken, Spotify uygulamasında sesi son seviye olarak ayarlayabiliyorsunuz. Uygulamayı yükledikten sonra gerekli izinleri vermeniz gerekiyor. Bu adımdan sonra yüklü uygulamaların listesini görebilir, varsayılan ses ayarı yapmak için sol taraftaki butonu aktifleştirmelisiniz.

When Start sekmesinde, uygulamayı başlattığınızda geçerli olacak ses seviyesini, When Close sekmesinde ise uygulamayı kapattığınızda ayarlanacak ses seviyesini belirleyeblirsiniz. When Close bölümünde değişiklik yapmadığınızda, uygulamayı açmadan önceki ses ayarı aktif olacaktır.

Eğer cihazınızdaki her uygulama için varsayılan ses profili ayarlamak istiyorsanız App Volume Control uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR