Aqua City: Fish Empires 1.1.6 (Android)

Aqua City: Fish Empires

Aqua City: Fish Empires
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aqua City: Fish Empires, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

Aqua City: Fish Empires, özellikle küçük yaştaki oyunseverlerin güzel vakit geçirebileceği bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz bu oyunda, su altında binalar, evler, işyerleri ve altyapı oluşturarak hayalinizdeki şehri kurabiliyorsunuz. Pek çok deniz canlısıyla dolu bu eğlenceli ortama gelin biraz daha yakından bakalım. 

Simülasyon oyunu sevenler daha önce böyle bir deneyim yaşamış mıydı bilmiyorum ama Aqua City: Fish Empires oyununda fazlasıyla eğleneceğinizi söyleyebilirim. Su altı imparatorluğu kurmaya çalıştığımız oyunda bizleri kalamarından penguenine kadar çok çeşitli dostlar bekliyor ve şehrin tüm altyapısını kurmamız gerekiyor. Elbette salt bu özellikler yok. Su altı çiftliklerimizde deniz yosunu ve birçok egzotik türü de yetiştirebiliyoruz. Arkadaşlarınızla kolektif bir şekilde ihtiyaçlarınızı birbirinize yollamanız da unutulmamış. 

Oyunu indirmek ve oynamak tamamen ücretsiz. Fakat bazı eşsiz binalar satın almak isterseniz bir miktar ücret ödemeniz gerekebilir. En başta özellikle küçük yaşlardaki oyunseverlerin hoşuna gidecek bir oyun desem de büyük yaşlardaki kullanıcıların da ilgisini çekeceğini düşünüyorum. Aqua City: Fish Empires'ı oynamanızı mutlaka öneririm.

YORUMLAR