Arma Mobile Ops 1.1.0 (Android)

Arma Mobile Ops

Arma Mobile Ops
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Arma Mobile Ops mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Arma Mobile Ops bilgisayarlar için geliştirilmiş ünlü savaş simülasyonu serisi Arma'nın yapımcılarından mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış bir gerçek zamanlı online strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir savaş oyunu olan Arma Mobile Ops taktiksel zekanızı konuşturabilmenize imkan veriyor. Arma Mobile Ops'da temel olarak oyuncular kendi askeri birliklerini kurmaya ve diğer oyunculara üstünlük kurmaya çalışıyorlar. Bu iş için ilk olarak karargahımızı inşa ediyoruz ve sonrasında askerlerimiz ve savaş araçlarımızı yetiştirmeye ve üretmeye başlıyoruz. Oyunda ordumuzu güçlendirebilmek içişn kaynaklara ihtiyaç duymaktayız, bu kaynakları toplamak için de diğer oyuncularla savaşıyoruz.

Arma Mobile Ops'ta hem saldırı hem de savunma gücümüzü dengeli tutmamız gerekiyor. Bir yandan diğer oyuncuların üslerine saldırırken diğer yandan saldırı alabiliyoruz. Kendi karargahımızı mayınlar, füzeler, toplar, yüksek duvarlar ve korunaklı savunma binaları ile donatabiliyoruz. Düşman üssüne saldırırken de askerlerimize komutlar verebiliyor, hangi hızla ilerleyeceklerini, hangi yönden saldıracaklarını belirleyebiliyoruz. Ayrıca gizlice saldırmak ya da etrafı mermi gölüne çevirmek gibi farklı taktikler izleyebiliyoruz.

Arma Mobile Ops'da oyuncular arkadaşlarıyla ittifaklar da kurabilmekteler. Oyunun grafikleri göze oldukça hoş görünmekte.

YORUMLAR