Army plane cargo simulator 3D (Android)

Army plane cargo simulator 3D

Army plane cargo simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Army plane cargo simulator 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Army plane cargo simulator 3D eğer farklı askeri araçları kullanmak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil simülasyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Army plane cargo simulator 3D'de bir askeri üsse konuk oluyoruz ve bu üssün rutin görevlerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Oyunda tek bir araç kullanmak yerine işlerim yürütülmesi için birden fazla aracı kullanmamız gerekiyor. Oyunda karşımıza çıkan senaryorlarda bize verilen süre içerisinde hedefimizi gerçekleştirmemiz gerekiyor. Bu nedenle Army plane cargo simulator 3D zamana karşı yarıştığımız bir oyun.

Army plane cargo simulator 3D bir tank simülatörü, uçak simülatörü ve tır simülatörü birleşimi olarak düşünülebilir. Oyunda bize verilen kargo görevlerinde tankları taşıma platformuna yönlendirerek park ediyoruz, sonrasında tır ile tankı veya diğer askeri araçları taşıyarak kargo uçağına yüklüyoruz. Sonrasında da uçak ile havaya açılarak bize verilen rotayı takip ederek kargoyu hedef noktaya ulaştırıyoruz.

Army plane cargo simulator 3D'nin grafikleri çok yüksek kaliteli değil. Oynanış da genel olarak basit yapıda, yani detaylı bir simülasyon oyunu beklemekte fayda var.

YORUMLAR