Arsenal Alarm

Arsenal Alarm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Arsenal Alarm, Premier Lig'in köklü takımlarından Arsenal'in maçlarını kaçırmak istemeyen kullanıcılar için geliştirilen basit ama yararlı bir Android uygulaması.

Arsenal Alarm, Premier Lig'de mücadele eden en büyük takımlardan bir tanesi olan Arsenal'in maçlarını kaçırmamak ve haberdar olmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir alarm uygulaması.

Bu uygulama sayesinde Arsenal taraftarları ve Arsenal maçlarını izlemeyi sevenler, Arsenal'in maçı yaklaştığında haberdar olabiliyor.

Arsenal'in maçlarının başlama saatini gösteren uygulamanın tek özelliği de bu değil. Arsenal takımı hakkında tüm güncel haberlere ulaşmanızı sağlyana Arsenal Alarm, aynı zamanda Premier Lig puan tablosu ve fikstür bilgilerini de sunuyor. Böylece Arsenal'in önümüzdeki haftalardaki rakiplerini de görebiliyorsunuz.

Oldukça sade ve basit şekilde geliştirilen uygulamnın kullanımı da son derece pratik. Arsenal'in renkleri olan kırmızı ve beyaz ile tasarlanan grafikler sayesinde daha da şık görünmesi sağlanan uygulamayı, Arsenal maçlarını kaçırmamak istiyorsanız, ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Arsenal maçlarının başlama düdüğü dışında maç hakkında da bilgiler sunan uygulama, maçı izleyemeyecek durumda olsanız bile maçın kaç kaç bittiğini öğrenmenizi sağlıyor.

YORUMLAR