Asterix Megaslap

Asterix Megaslap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur.

Asterix Megaslap, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur. Asterix ve Obelix'i bilmeyen yoktur. Romalılara karşı savaşan Gallerin en önemli karakterlerini oluşturuyorlar.

Bildiğiniz gibi Galler'in Romalılarla savaşmak için en önemli şeyleri kullandıkları sihirli iksirdir. Sizin de bu oyunda amacınız bu iksirden içip Romalı askere yumruk atarak onu fırlatabildiğiniz kadar uzağa fırlatmak.

Aslında sizin yapabileceğiniz çok fazla bir şey olmayan bu oyunu bir nevi fizik oyunu olarak adlandırabiliriz. Sizin tek yapmanız gereken yumruk atmak. Ardından Romalı çeşitli rastgele çıkan elementlere çarparak bazen çok uzağa gidecek bazen de yakına düşecek.

Oyunun en eğlenceli tarafı aldığınız skorları arkadaşlarınızla paylaşma ve kimin en uzağa gittiğini görmek olabilir. Eğer Romalıyı uzak mesafelere fırlatabilirseniz sahnenin değiştiğini göreceksiniz ve çeşitli karakterlerle tanışabileceksiniz.

Kazandığınız puanları Romalıyı özelleştirmek için harcayabiliyorsunuz bu da  oyunu daha da komik hale getiriyor. Eğer siz de Asterix fanıysanız bu eğlenceli fakat basit oyunu indirip deneyebilirsiniz.