ASUS Mobile Manager 3.0.0.11_151118 (Android)

ASUS Mobile Manager

ASUS Mobile Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızın güç tüketimini ve performansını tek dokunuşla arttırabilirsiniz.

ASUS Mobile Manager ile Android işletim sistemli akıllı telefonunuzun performansını ve güç tüketimini dengede tutabilirsiniz.

ASUS marka akıllı telefonlarda kullanılabilen ASUS Mobile Manager uygulaması, arkaplanda çalışan ve gereksiz veri kalabalığına yol açan uygulamaları temizleyerek hem pilde hem de cihazın performansında artış sağlıyor. Güç ve Hızlandır butonuna tıkladığınızda cihaz hemen analiz ediliyor ve arkaplandaki tüm işlemleri sonlandırarak RAM’de de daha fazla boş alan bırakılıyor. Bunun yanı sıra; Veri kullanımı özelliği ile SIM kartlarınızın veri kullanımını da inceleyebiliyor, mobil veri kullanımını da yönetebiliyorsunuz.

Cihazınız yeniden başlatıldığında otomatik olarak başlatılan uygulamalar da pilin en büyük düşmanı diyebilirim. Buna da çözüm getiren Mobile Manager, Otomatik Başlatma Yöneticisi ile uygulamaları durdurmanızı mümkün kılıyor. Yüklediğiniz uygulamaların gönderdiği bildirimlerden rahatsız oluyorsanız, bunun çözümünü de uygulama içerisinden halledebilirsiniz. Dr. Safety virüs programıyla entegre çalışan uygulama, cihazınızı tehlikelere karşı korumanızda da büyük yardımcınız olacaktır diye düşünüyorum.

Not: Uygulama ZenFone 4, 5 ve 6 modellerinde ne yazık ki kullanılamıyor.

YORUMLAR