ASUS WebStorage 2.1.3.7556 (Android)

ASUS WebStorage

ASUS WebStorage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ASUS WebStorage, dosyalarınıza farklı platform ve cihazlardan erişme izni veren bir bulut depolama uygulamasıdır.

ASUS WebStorage, kişisel verilerinizi saklayabileceğiniz ve dilediğiniz zaman kolayca erişebileceğiniz bir çapraz platform desteği sunan bulut depolama uygulamasıdır.

Dünya genelinde 10 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı bulunan popüler bulut depolama hizmeti Asus WebStorage'ın mobil uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletinizdeki medya dosyalarınızı ve önemli belgelerinizi bulut ortamda saklayabilirsiniz. Böylelikle mobil cihazınızın hafızasını gereksiz yere doldurmazsınız. Ayrıca mobil cihazlarınızın çalınması veya kaybolması durumunda tüm dosyalarınıza bulut ortamdan erişebilirsiniz.

Kayıt olduğunuz an ücretsiz 5GB depolama alanı veren Asus WebStorage, müzik, resim, video ve dökümanlarınızı cihazlarınız arasında otomatik olarak senkronize eder. Masaüstü bilgisayarınızdan bulut ortama aktardığınız bir dosya, eş zamanlı olarak akıllı telefon ve tabletiniz de aktarılmış olur.

Dosya ve klasörlerinizi kolayca yönetmenize imkan veren kullanıcı dostu arayüze sahip popüler bulut depolama uygulamasının akıllı arama fonksiyonu, dilediğiniz dosyanıza hızlıca ulaşmanızı sağlar. Gerçek zamanlı paylaşım seçenekleri ile dosyalarınızı sadece istediğiniz kişilerin paylaşımına açabilirsiniz. Ayrıca çoklu yönetim sayesinde birden fazla dosyayı aynı anda taşıyabilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz.

Bulut ortamdaki verilerinizi şifreleyerek verilerinizi izinsiz kullanımlara karşı koruyan Asus WebStorage'ın masaüstü bileşeni sayesinde etkinleştirme işlemine gerek kalmadan dosyalarınızı kişisel bulut depolama alanına rahatlıkla ekleyebilirsiniz.

YORUMLAR