ZenMate

ZenMate

kullanıcı

ZenMate ile VPN ve proxyler üzerinden internete kolaylıkla giriş yapabilir ve kişisel gizliliğinizi muhafaza edebilirsiniz.

Zenmate, hem masaüstü bilgisayarlarınız hem de Google Chrome, Mozilla Firefox ve Opera gibi tarayıcılarınız üzerinde eklenti olarak kullanabileceğiniz dünyanın en çok tercih edilen VPN programlarının başında gelmektedir. İnternette gizliliğinizi korurken, bir yandan da yasaklı sitelere kolayca ve güvenli bir şekilde giriş yapmak istiyorsanız ZenMate tam ihtiyacınız olan VPN programı!

ZenMate İndir - Windows VPN Programı

Piyasada yer alan en hızlı ve en güvenilir VPN yazılımlarının başında gelen ZenMate ile sadece iki tıklama ile özgür internetin keyfini çıkarma şansına sahipsiniz. Programı ilk kez kurup kullanmaya başlayan kullanıcılar için ücretsiz olarak bir hafta boyunca Premium sürüm özelliklerini deneme şansı da geliştirici firma, bu sayede kullanıcılara ücret ödeyerek ekstradan ne gibi özelliklere kavuşabileceklerini de göstermiş oluyor. Eğer ZenMate Premium özelliklerinden memnun kalırsanız ve bu sürümü kullanmaya devam etmek isterseniz, gerekli satın alma işlemlerini tamamlayarak kaldığınız yerden özgür internetin tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz. Yok ben böyle bir servise para ödemek istemiyorum diyorsanız da ZenMate ücretsiz sürümü ile yine anonim olarak internette dolaşma keyfini sürebilirsiniz.

Dünya üzerinde 44 milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih edilen bir VPN hizmeti olan ZenMate, yasaklı sitelere giriş programı olarak da adlandırılmaktadır ve sahip olduğu sağlam altyapı ile tüm kullanıcılarına hızlı ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Güvenlik konusunu oldukça ciddiye alan yazılım, herhangi bir şekilde kullanıcılarının kişisel veri trafiğini kayıt altına almamaktadır. Bu sayede internet üzerinde arkanızda herhangi bir iz bırakmadan kolayca gezinme şansına sahip olursunuz.

Eğer sizler de internette özgürce dolaşmak, yasaklı sitelere herhangi bir engelle karşılaşmadan girmek, verilerinizin başkaları tarafından takip edilmesinin önüne geçmek istiyorsanız, bilgisayarlarınıza veya tarayıcılarınıza ZenMate'i mutlaka kurmanızı öneririz. Yan tarafta yer alan ZenMate indir bağlantısı yardımıyla programın masaüstü sürümünü bilgisayarınıza indirebilir veya hemen altında yer alan diğer indirme seçenekleri yardımıyla tarayıcınıza uygun olan ZenMate eklentisini hemen kurarak kullanmaya başlayabilrisiniz.