AtlasGlobal 2.9.5 (Android)

AtlasGlobal

AtlasGlobal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AtlasGlobal, Türkiye'nin mobil cihazlardan işlem yapılabilen ilk havayolu uygulaması.

Mobil üzerinden işlem yapılabilen ilk havayolu şirketi uygulaması AtlasGlobal’ı (Eski adıyla AtlasJet), Android telefonunuza indirerek dilediğiniz an dilediğiniz yerde uçuşunuzu planlayabilir ve biletinizi zahmetsizce satın alabilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarınızda sıklıkla AtlasGlobal’ı tercih eden biriyseniz Android telefonlar için özel arayüze sahip resmi mobil uygulamasını kesinlikle indirmelisiniz. Sadece üç adımda uygun uçuşlarını görebileceğiniz ve kredi kartınızı kullanarak hem kolay hem de güvenli bir şekilde biletinizi satın alabileceğiniz uygulama ile uçuşlarla ilgili iniş kalkış zamanı, rötar durumu gibi bilgilerine erişebiliyorsunuz.

Check-in yapma seçeneği sunarak yolculuğa başlamadan vakit kazanmanıza da yardımcı olan AtlasGlobal Android uygulaması ile satın aldığınız biletlerinizin detaylarına da ulaşabiliyorsunuz. Dilerseniz uygulamadan ayrılmadan iptal etme şansına da sahipsiniz.

Herkesin rahatlıkla kullanabileceğini düşündüğüm tertemiz arayüz ile gelen AtlasGlobal’ın mobil uygulaması Jetmil Kartınız varsa size sağladığı avantajları kullanma seçeneği de sunuyor. Ne kadar puanınız olduğunu görebiliyor, puanlarınızı kullanarak bilet satın alabiliyorsunuz. Jetmil kart sahibi değilseniz kart çeşitlerini ve sundukları kolaylıkları görme şansına da sahipsiniz.

Not: AtlasJet, ismini AtlasGlobal olarak değiştirmiştir.

YORUMLAR