Auto Finder

Auto Finder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Auto Finder, arabanızı park ettiğiniz yeri unuttuğunuz zamanlarda kolayca bulabilmeniz için geliştirilen yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Auto Finder, araba sahipleri için özel olarak geliştirilen yararlı bir araç bulma uygulamasıdır. Uygulama basit olarak arabanızı park ettiğiniz yeri harita üzerinde işaretleyerek arabanıza geri dönmek istediğinizde kolayca nerde olduğunu bulmabilmenizi sağlamaktadır. Uygulama, alışveriş merkezlerinin sahip olduğu büyük otoparklarda veya diğer büyük otoparklarda oldukçe işinize yarayacaktır.

Uygulamanın en etkileyici özelliği hiçbir işlem yapmadan arabanızın yerini otomatik olarak kaydetmesidir. Benzer türdeki dğer uygulamalarda aracınızı park ettikten sonra uygulama üzerinde işlem yapmanız gerekiyor. Fakat Auto Finder ile hiçbir işlem yapmadan arabanızın yeri kaydediliyor. Bu sayede arabanızın yerini kaydetmeyi unutmak gibi bir derdiniz bulunmamaktadır.

Uygulama basit olarak aracınızdan çıktığınızı algılayabilmek için sensörler kullanmaktadır. Siz aracınızı terk ettiğinizde arabanızın yerini otomatik olarak işaretleyen uygulama, ihityacınız olduğu zaman ise arabanızın yerini size göstermektedir. Uygulama ile aracınızın yerini harita üzerinden görebilirsiniz.

Kullanımı kolay bir arayüz ile birlikte gelen uygulama üzerinde kullanacağınız fonksiyonlara rahatça erişebiliyorsunuz. Tek bir dokunuş ile uygulama içerisinde entegre edilmiş olan harita üzerinde aracınızı görüntüleyebilirsiniz.

Arabanız varsa ve büyük otoparklarda aracınızı bulma sıkıntısı yaşıyorsanız, Auto Finder uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR