Barcelona Alarm

Barcelona Alarm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Barcelona Alarm, Barcelona'nın futbol takımı maçlarını kaçırmamak için kullanmanız gereken ücretsiz bir Android uygulaması.

Barcelona Alarm, Barcelona takımını destekleyen ya da maçlarını keyile izleyen Android telefon ve tablet sahiplerine Barcelona maçlarının saatini hatırlatarak kaçırmamalarını sağlayan yararlı ve pratik bir Android uygulaması.

Eğer bir Barcelona taraftarıysanız ya da Barcelona maçlarını kesinlikle kaçırmam diyorsanız, Barcelona Alarm uygulaması sayesinde kaçırcak olsanız bile haberiniz olur ve izleyebilirsiniz.

Sadece Barcelona maç saatlerini hatırlatmakla yetinmeyen uygulama aynı zamanda Barcelona futbol takımı ile ilgili en güncel haberleri, transfer dedikodularını, lig fikstürünü, canlı sonuçları ve La Liga puan tablosunu da kullanıcılarına sunuyor.

Barcelona'nın hiç bir maçını kaçırmamanızı sağlayan uygulama sayesinde maç başladığında alarm ötmeye başlıyor. Bu alarmın anlamı maçın başladığı ve sizin televizyonun başına geçmeniz gerektiği. Ayrıca bir diğer güzel özelliği ise uygulama üzerinden Barcelona'nın bir sonraki maçı için geri sayım yapılması. Yani henüz yeni biten bir Barcelona maçından sonra bir sonraki maçın ne zaman olacağını görerek takip edebiliyorsunuz.

Uygulama üzerinde gördüğünüz tüm içerik, bilgi ve verileri Facebook ve Twitter gibi büyük sosyal medya platformları üzerinde arkadaşlarınızla paylaşıp, onlarında haberdar olmasını sağlayabilmeniz de uygulamanın güzel özelliklerinden bir tanesi.

Uygulama tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor olmasına rağmen, reklamlar bulunmayan bir de Pro versiyonu var. Eğer sürekli kullanacağınızı düşündüğünüz bir uygulama ise reklamları görmeden kullanabilmek için Pro versiyonu satın alabilirsiniz.

YORUMLAR