Bas Yükseltici (Android)

Bas Yükseltici

Bas Yükseltici
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bas Yükseltici bir bas artırma ve ekolayzır uygulamasıdır

Bas Yükseltici kullanıcılara müzik dinlerken bas artırma imkanı veren ve ekolayzır gibi kullanışlı ek özelliklere sahip olan bir mobil uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabilceğiniz bir bas yükseltme uygulaması olan bu uygulama temel olarak Android cihazınızın temel ses değerlerini değiştirerek bass seslerin daha yoğun duyulmasını sağlıyor. Bu işlemi gerçekleştirmek için uygulamayı çalıştırmanız ve hoparlör simgesine dokunmanız gerekiyor. Sonrasında ise bas seviyesini tercihlerinize göre belirleyebiliyorsunuz. Ayarları yaptıktan sonra müzik çalarınızı başlatabilir ve daha yüksek bas ile şarkıları dinleyebilirsiniz.

Bas Yükseltici ile birlikte kullanıcılara ekolayzır da sunulmakta. Bu özellik sadece bas seviyesinin dışında tiz sesleri de ayarlama imkanı veriyor. Böylece ses frekanslarını değiştirerek tam anlamıyla tercihlerinize uygun ses kalitesini yakalayabilirsiniz.

Bas Yükseltici uygulaması 2 farklı ses efekti seçeneğiyle birlikte geliyor. Derinleştici ve Sanallaştırıcı efektlerini kullanarak sese hafif bir yankı ve derinlik katabilir ve canlı bir ses kaydı dinliyormuş gibi müzik dinleyebilirsiniz.

YORUMLAR