Basketball 3D 1.6 (Android)

Basketball 3D

1.6
Basketball 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Basketball 3D, Android cihazınızda kısa süreliğine açıp keyifle oynayabileceğiniz basketbol oyunları arasında.

Basketball 3D, Android tabanlı telefon ve tabletinizde ücretsiz oynayabileceğiniz basketbol oyunları arasında. Bir mobil oyunda görsellikten ziyade eğlenceye önem veriyorsanız ve de spor oyunları olmazsa olmazlarınız arasında ise mağazada yeni yerini almış bu oyuna göz atmayı ihmal etmeyin derim.

Basketball 3D, Android cihazımda şimdiye kadar oynadığım spor oyunları içerisinde en kalitesiz grafiklere sahip oyun ancak üst düzey grafikler sunan, animasyonları büyüleyen yapımlardan çok daha eğlenceli bir oynanış sunuyor. Oyunda üç farklı mod yer almakta ve her birini oynarken keyif aldım. Müziğin ritmine göre hareket eden farklı basketbol sahalarında bulunduğumuz oyunda amacımız oyun moduna göre değişiklik gösteriyor. Süreyi karşı oynamayı seçtiğimizde verilen süre içerisinde olabildiğince fazla sayıda topu potayla buluşturmamız gerekiyor. Meydan okuma modunu seçtiğimizde verilen süreyi aşmadan hedef sayıya ulaşmaya çalışıyoruz. (Bence en zorlayıcı ve heyecanlı mod bu olmuş.) Bunlar dışında sürenin bulunmadığı ancak sadece beş kaçırma lüksümüzün olduğu bir oyun modu mevcut.

Görselleri ile büyülemeyen ancak oynadıkça saran rengarenk arayüzü ile dikkat çeken bir basketbol oyunu olan Basketball 3D oyununda hangi modu tercih ederseniz edin çok zorlanacağınızı söyleyebilirim. Topları potaya göndermek alışına kadar oldukça zor. Öte yandan pota belli bir atıştan sonra hareket etmeye başlıyor. Bunlar oyunu zorlaştıran öğeler olsa da kısa sürede oynanışa alışıyor ve duvardan çarpıtırarak atışlar yapabiliyoruz.

YORUMLAR