Batman v Superman Who Will Win

Batman v Superman Who Will Win
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    256

  • Üretici

    Warner Bros.

Batman v Superman Who Will Win mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Batman v Superman Who Will Win yeni süper kahraman filmi Batman v Superman: Dawn of Justice'in tanıtımı için özel olarak hazırlanmış bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Batman v Superman: Dawn of Justice'de süper kahramanlarımız Batman ve Superman arasındaki rekabeti farklı bir boyuta taşıyoruz. Kahramanlarımız yeteneklerini koşma becerilerini sergileyerek yarıştırıyorlar. Biz de bu yarışmaya favori kahramanımızı seçerek başlıyoruz.

Batman v Superman: Dawn of Justice'de temel olarak kahramanımız sürekli koşarken sağa veya sola kayarak ya da zıplayarak önümüzdeki engelleri atlatıyoruz. Biz yolda koşarken karşımıza barikatlar çıkıyor ve üzerimize doğru araçlar geliyor. Bu engelleri aşmak için reflekslerimizi kullanmamız büyük önem taşıyor. Kahramanımız sürekli koşarken bir yandan da altınları toplayarak puanımızı artırıyoruz. Oyundaki bonuslar ise bize geçici avantajlar kazandırarak oyunu daha heyecanlı hale getiriyor.

Batman v Superman: Dawn of Justice'in grafiklerinin göze hoş göründüğü söylenebilir.

YORUMLAR