Batman v Superman Who Will Win

Batman v Superman Who Will Win

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,504
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Warner Bros.

Batman v Superman Who Will Win internet tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Batman v Superman Who Will Win yakın zamanda gösterime girecek olan Batman v Superman: Dawn of Justice filminin tanıtımı için yayınlanmış bir sonsuz koşu oyunu.

İnternet tarayıcınız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Batman v Superman Who Will Win'de süper kahramanımız Batman'ın ve Superman'ın arasındaki mücadele farklı bir boyuta taşınıyor. Kahramanlarımız bu oyunda yeteneklerini koşarak ve engelleri aşarak sergiliyorlar. Biz de onlara bu işi gerçekleştirmeleri için yardımcı oluyoruz.

Batman v Superman Who Will Win'e başlarken bize kahramanımızı seçme imkanı veriliyor. Batman'i veya Superman'i seçtikten sonra maceramız başlıyor. Yoğun trafiğe sahip yollarda koşarken karşıdan gelen araçlardan kaçmamız, önümüze çıkan barikatları atlatmamız gerekiyor. Bu iş için sağa veya sola kayabiliyor, engellerin ve arabaların üzerinden atlayabiliyoruz. Ayrıca toplayacağımız poweruplar ile geçici olarak kahramanımızın gücünü artırabiliyoruz.

Batman v Superman Who Will Win basit bir şekilde oynanabiliyor. Tek yapmanız gereken sağ, sol veya yukarı ok tuşlarını kullanarak kahramanınızı yönlendirmek. Oyunun grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir.

NOT: Oyunu Google Chrome üzerinde oynayamıyorsanız Mozilla Firefox üzerinde çalıştırmayı deneyin: