Battery Saver Ultimate 1.5 (Android)

Battery Saver Ultimate

1.5
Battery Saver Ultimate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battery Saver Ultimate mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir batarya ömrü uzatma uygulaması

Battery Saver Ultimate eğer mobil cihazınızın batarya ömrü konusunda sıkıntı yaşıyorsanız size yardımcı olabilecek bir pil ömrü uzatma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Battery Saver Ultimate cihazınız için en ekonomik güç seçeneklerini belirleyerek pil ömrünüzü uzatmanıza imkan tanıyor. Uygulamanın içerisinde yer alan güç tasarruf modunu tek dokunuşla aktifleştirebiliyorsunuz ve telefonunuzun veya tabletinizin pili düşük seviyeye geldiğinde GPS, WiFi, Bluetooth gibi özellikleri otomatik olarak kapatabiliyorsunuz.

Battery Saver Ultimate cihazınızın şarj olma sürecini de kontrol ediyor ve her zaman tam şarj olmasını sağlıyor. Uygulama bu iş için 3 aşamalı şarj sisteminden faydalanıyor ve gereksiz derecede pilinizi şarj etmenizi önleyerek pil ömrünüzün kısalmasını engelliyor.

Battery Saver Ultimate ile güç tasarrufu modlarının ne zaman otomatik devre girebileceğini de belirliyorsunuz. Bu sayede siz uyurken, işteyken veya okuldayken pilinizin gereksiz yere tüketilmesini engelleyebiliyorsunuz.

YORUMLAR