Battle Brawlers 1.3.3 (Android)

Battle Brawlers

Battle Brawlers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    49

  • ÜRETİCİ

    Suzhou DaYu Network Technology

Eşsiz deneyim sunan bir strateji oyunu

Battle Brawlers, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oyanyabileceğiniz eğleneceli bir mobil strateji oyunu olarak ön plana çıkıyor. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz oyunda taktiksel becerilerinizi ortaya koyuyor ve galip gelmek için mücadele ediyorsunuz.

Geniş bir oyun haritasına ve sürükleyici atmosfere sahip olan oyunda birliklerinizi büyütüp güçlendirerek yenilmez bir hale gelmek için mücadele ediyorsunuz. Hızlı ve tempolu bir oynanışa sahip olan oyunda becerilerinizi de ortaya koymanız gerekiyor. Gerçek zamanlı olarak oynanan oyunda arkadaşlarınızla birlikte mücadele edebiliyorsunuz. Gelişmiş kontrol mekanizması ve yüzlerce farklı silaha sahip olan oyunda mistik öğeler de yer alıyor. Liderlik tablosunda üst sıralara tırmanmak için mücadele etmeniz gereken oyunda farklı karakterleri de kontrol edebiliyorsunuz. Bu tarz oyunları oynamayı seviyorsanız Battle Brawlers sizleri bekliyor.

Battle Brawlers oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Oyun hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR