Battle for Blood

Battle for Blood
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle for Blood mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Battle for Blood kendi türünün en iyi örnekleri arasında yer alan bir mobil bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir renk eşleştirme oyunu olan Battle for Blood'da bizi fantastik bir dünya ve fantastik bir macera bekliyor. Bu hikayede karanlık güçlerin istila etmeye niyetlendiği bir krallığa konuk oluyoruz ve krallığımızı savunmak için mücadele ediyoruz. Düşmanlar topraklarımıza saldırmaya başladığında krallıkta yaşayan askerinden köylüsüne bütün insanlar savaşmak için gönüllü oluyor. Fakat güçlü düşmanımızı yenmek için bu insanları kumanda etmemiz gerekiyor. Bize düşen görev savaş alanında ihtiyaç duyulan askerleri kullanmak ve galibiyet peşinde koşmak. Bu iş için oyun tahtası üzerinde yer alan aynı renkteki taşları birleştirerek savaş alanına askerler çıkarıyoruz. Oyun içerisinde 12 farklı asker türü yer alıyor. Bu nedenle oyunda stratejik bir yapı da söz konusu.

Battle for Blood'da 60 bölüm boyunca düşmanla savaşırken kuvvetli bölüm sonu canavarları ile daha da zorlu ve heyecanlı karşılaşmalar yapıyoruz. Bölümler hızlı, akıcı ve dinamik bir şekilde geçmekte. Bu sayede oyun, oyuncuyu sıkmadan ilerlemekte.

Her yaştan oyun severe hitap eden Battle for Blood boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirmeniz için güzel bir seçim olabilir.