Battle Nations

Battle Nations
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Nations, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ödüllü bir savaş ve strateji oyunudur.

iOS cihazlar üzerinde çıkış yaptıktan sonra büyük bir başarı yakalayan ve birçok ödüle layık görülen epik savaş ve strateji oyunu Battle Nations, artık Android cihazlar üzerinde.

Askerlerinizi eğiteceğiniz, ordunuzu oluşturacağınız, klanlara katılacağınız ve korkusuz düşmanlarınıza karşı mücadele vereceğiniz oyun oldukça sürükleyici bir oynanışa sahip.

Sadece askerlerinizi geliştirmenin dışında kendi üssünüze sahip olacağınız ve aynı zamanda üssünüzü de geliştirmeniz gereken oyunda, askerlerinizin yeteneklerini geliştirerek savaşlarda düşmanlarınıza karşı üstünlük kazanmak da tamamen sizin elinizde.

Taktiksel anlamda çok büyük savaşların yaşandığı Battle Nations'da rakiplerinize karşı üstünlük kurmak istiyorsanız savaşa girmeden önce stratejinizi çok iyi belirlemelisiniz. Oyun sıra tabanlı bir oynanışa sahip olduğu için sıra sizdeyken yapacağınız hamlelerin anlamı gerçekten büyük ve eminim ki sıranızı boşa harcamak istemezsiniz.

En popüler mobil strateji ve savaş oyunları arasında yer alan Battle Nations'ı tüm mobil oyuncuların denemesini öneririm.

Battle Nations Özellikleri:

  • 500'den fazla görev
  • 100'den fazla benzersiz asker, araçlar, yetenekler, özellikler ve saldırılar
  • İnşa et, özelleştir ve askeri üssünü kur
  • Sıra tabanlı stratejik oynanış
  • Arkadaşlarınıza ve dünya üzerindeki diğer oyunculara karşı oynama şansı

YORUMLAR