Beach Buggy Racing 1.0.1 (Android)

Beach Buggy Racing

Beach Buggy Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beach Buggy Racing kaliteli bir yarış oyunundan beklenen her özelliği başarıyla sunuyor ve her şeye rağmen tamamen ücretsiz.

Göz alıcı grafikler, muhteşem bir kontrol mekanizması ve keyifli oyun atmosferi... Beach Buggy Racing bu kavramları başarıyla aynı potada eriten ücretsiz bir oyun. Google Play’de belli bir ücret karşılığında staın alınabilen yarış oyunlarını da göz aldığımızda üreticilerin Beach Buggy Racing’den öğrenecek çok şeyi olduğunu anlıyoruz.

Oyunda toplamda 12 farklı yarış pisti ve bu pistler üzerinde kıyasıya mücadele ettiğimiz farklı rakipler bulunuyor. Rakiplerin her biri farklı özellikte araçlar kullanıyor. Pistler üzerinde serpiştirilmiş olan ekstra güçleri toplayarak rakiplerimiz üzerinde üstünlük elde edebilyoruz.

Beach Buggy Racing’in sunduğu kontrol mekanizması çok az yarış oyununda denk geldiğimiz türden. Ne zor ne de çok kolay olan bu kontroller oyunun genel yapısıyla tamamen uyum içerisinde ilerliyor. Araç sert girilen virajlarda dengeyi biraz kaybetse de toparlamak mümkün. Beach Buggy Racing özet olarak oynayabileceğiniz en keyifli yarış oyunlarından bir tanesi.

YORUMLAR