Beautiful Theme

Beautiful Theme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beautiful Theme, Android telefon ve tablet ekranlarının daha güzel görünmesini istiyorsanız ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir Android tema uygulaması.

Beautiful Theme, hem Android telefon hem de Android tabletler üzerinde sorunsuz olarak çalışan ücretsiz bir tema uygulaması.

Kişiselleştirme uygulamaları kategorisinde yer alan Beautiful Theme sayesinde Android mobil cihazlarınız çok daha şık ve güzel görünüyor.

İçerisindeki yüzlerce HD duvar kağıdı dışında, kullanabileceğiniz özel ikonlar sunan tema, görünüme önem verenler tarafından tercih edebilir.

Sürekli aynı duvar kağıdı ile cihazlarını kullanmak sıkılan Android kullanıcıların tercih ettiği uygulama, en popüler tema uygulamaları arasında.

Sunmuş olduğu görüntü şıklığından Apex, Nova, Adw, Action, Aviate, Next, Smart ve Holo launcher kullanıcıları da yararlanabiliyor. Eğer yukarıda adı yazılı launcherlardan bir tanesini kullanıyor olsanız bile temayı yükleyebiliyorsunuz.

İstediğini ikonu ve duvar kağıdını kullanma lüksü sunan Beautiful Theme uygulaması sayesinde hem farklı görünüme sahip bir Android mobil cihaz sahibi olacak, hem de telefon ve tabletlerinizi daha keyifli kullanacaksınız.

YORUMLAR