Best Butt Fitness 1.4.0 (Android)

Best Butt Fitness

Best Butt Fitness
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Best Butt Fitness uygulaması daha sıkı kalça kaslarına sahip olmak isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

Best Butt Fitness, spor yapmak ve daha sağlıklı bir kas sistemine sahip olmak isteyen kullanıcılara hitap eden bir uygulama. Android cihazlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş bu spor uygulaması özellikle kalça kasları üzerine yoğunlaşıyor.

Uygulama üzerinde kalça ve bacak kaslarını çalıştıran bir takım egzerslere yer verilmiş. Elbette bunları doğru bir şekilde yapmak çok önemli bir rol oynuyor. Hareketin doğru bir şekilde yapılmaması hem sakatlık hem de verimsizlik gibi bazı problemlere yol açıyor. Bu sebepten dolayı geliştiriciler hareketlerin nasıl yapılacağını videolar eşliğinde gösteriyorlar.

Yapmak istediğimiz hareketi ekranın sol tarafından seçerek nasıl yapılacağını da ekran üzerindeki kişi aracılığı ile öğrenebiliyoruz.

Best Butt Fitness üzerinde yer alan hareketleri belirli bir sıralamaya göre yaparak kendimize kapsamlı bir spor porgramı oluşturabilme şansına sahibiz. Fakat bu noktada belirtmeliyiz ki öncelikle doktorunuza başvurmanız istenmeyen durumların önüne geçmenizde yardımcı olacaktır.

Spor salonlarına hapsolmadan, ev ortamınızda spor yapmak istiyorsanız Best Butt Fitness'a göz atmanızı tavsiye ediyorum.