Bhop Jump 3.1 (Android)

Bhop Jump

3.1
Bhop Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zıplayarak ve atlayarak zorlu mekanlarda ilerleyebileceğiniz keyifli bir oyundur.

Farklı mekanlarda yüksek hızda atlamalar yaparak rekorlar kırabileceğiniz Bhop Jump, mobil oyun dünyasının simülasyon kategorisinde yer alan eşsiz bir oyun olarak dikkat çekmektedir. 

3 farklı modda oynayabileceğiniz bu oyunda, zorluk seviyesini dilediğiniz gibi ayarlamanız mümkün. Oyun içerisinde onlarca farklı mekan bulunmaktadır. Hepsi birbirinden güzel ve görkemli bu mekanlarda uzun atlayışlar yaparak, olabildiğince fazla yükselmeniz gerekmektedir. Bıçak ve eldiven gibi çeşitli aksesuarlar ile donatılmış karakteriniz ile zorlu parkurlardan zıplayarak ilerlemeniz gerekir. 

Oldukça etkileyici grafik tasarımı ve görüntü efektleri ile daha keyifli bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz. Klasik mod ile parkurlarda düşmeden bölümü tamamlamanız gerekirken, hız modunda ise hızlı ilerleyiş ve daha yüksek atlayışlar gerçekleştirmelisiniz. Ayrıca çoklu oyun seçeneği ile arkadaşlarınızla oynamanız da mümkün. Oyun içerisinde farklı bıçaklara ve eldivenlere sahip olmak için yeterli puanı biriktirmiş olmalısınız. 

Android ve İOS cihazlarda sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiniz Bhop Jump, ücretsiz olarak sizlere sunulan ve hali hazırda yüz binlerce oyuncu tarafından keyifle oynanan muazzam bir simülasyon oyunudur. 
 

YORUMLAR