Bir Bilene Sor 1.3.8 (Android)

Bir Bilene Sor

Bir Bilene Sor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bir Bilene Sor, YGS, LYS, TEOG, KPSS, ALES'e hazırlanan öğrencilerin soru sorabildikleri bir platform.

Bir Bilene Sor, YGS, LYS, TEOG, KPSS ve ALES’e hazırlanan öğrencilerin kesinlikle Android cihazlarına indirmeleri gerektiğini düşündüğüm bir uygulama.

Hangi bölümü yazacağınıza karar veremiyorsanız, hangi konulara nasıl çalışacağınız kafanızı kurcalıyorsa, içinden çıkamadığınız soruyla karşılaştıysanız, günde kaç soru çözmeniz gerektiğini merak ediyorsanız tüm bu soruların yanıtını uygulamada bulabiliyorsunuz.

Farklı kategoriler sunan uygulama sosyal ağ tabanlı hazırlanmış. Kafanıza takılan soruları tüm topluluğa iletebildiğiniz gibi doğru yanıtı alacağınızı düşündüğünüz bir kişiye de sorunu yöneltebiliyor ve onu takibe alabiliyorsunuz. Kişinin profilinden kaç soru sorduğu ve soruya yanıt verdiği, hangi bölümde okuduğu, hangi niteliklere sahip olduğu bilgileri doğru kişiye doğru soruyu yöneltmenize imkan tanıyor.

Uygulama üzerinden soru sormak son derece basit. Çözmekte zorlandığınız sorunun fotoğrafını çekip hızlıca gönderiyorsunuz. Tabii ki topluluğu / karşınızdaki kişiyi soru yağmuruna tutmamanız, yanıt geldikten sonra sonraki sorunuzu yöneltmeniz doğru bir hareket olacaktır. Aylık soru sorma limitiniz yok ancak gerçekten kafanıza takılan, içinden bir türlü çıkamadığınız soruları yöneltmenizi öneririm.

YORUMLAR