Bitwarden 1.14.1 (Android)

Bitwarden

Bitwarden
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kullandığınız web siteleri ve uygulamalardaki giriş bilgilerinizi Bitwarden uygulamasında güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Web siteleri ve uygulamalara giriş bilgilerinizi sürekli unutuyorsanız, Android cihazlarınıza yükleyeceğiniz Bitwarden uygulamasını deneyebilirsiniz.

Her gün kullandığımız web siteleri ve uygulamalara giriş yaparken kullandığımız bilgileri aklımızda tutmak zorlaşabiliyor. Şifrelerin çok kolay bir şekilde ele geçirildiği şu dönemde, hesap güvenliği adına kullandığımız uzun ve karmaşık şifreleri hatırlamak ise gerçekten zahmetli olabiliyor. Bir başka güvenlik noktasında da, kullandığınız web siteleri ve uygulamalarda farklı şifreler kullanmak gerekebiliyor. İşte bu noktada işinizi kolaylaştıran Bitwarden uygulaması, hesap şifrelerinizi güvenle koruyabileceğiniz bir alanı sizlere sunuyor.

Sosyal medya uygulamaları, e-posta hesapları, banka bilgileri ve daha birçok hesabınızı ayrı ayrı klasörler oluşturarak koruma altına alabileceğiniz Bitwarden uygulaması, sıkça kullandığınız hesapları da favorilerinize eklemenize olanak sağlıyor. Çeşitli platformlarda kullanmak amacıyla rastgele ve güçlü şifreler oluşturabileceğiniz bir parola oluşturma aracı da sunan Bitwarden uygulamasını telefon, tablet, bilgisayar ve web ortamında senkronize bir şekilde kullanabilmeniz de mümkün.

YORUMLAR