Black Screen of Life

Black Screen of Life
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Black Screen of Life, YouTube'da ekran kapalı müzik dinlemenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Black Screen of Life, YouTube gibi müzik dinlemek için sıklıkla kullandığımız uygulamalarda ekranın sürekli açık kalmasını engelleyerek kesintisiz müzik keyfi yaşamamız için yapılmış bir Android uygulaması.

Android cihazımıza ücretsiz indirebildiğimiz uygulama daha çok ekranı açık konumda tutarak pili çabuk tüketen müzik uygulamaları için hazırlanmış. Örneğin; YouTube uygulaması üzerinden müzik dinlediğiniz vakit normalde ekran açık konumdadır ve kilit devreye girdiği an müzik kesilir. Bu uygulamayı etkinleştirdiğiniz vakit YouTube uygulaması çalışmaya devam ediyor ancak ekran siyahlaşıyor. Müzik dinlediğiniz süre boyunca bataryadan yüzde 60’a kadar tasarruf sağlamış oluyorsunuz.

Uygulamanın kullanımı son derece basit. Uygulamayı açtığınızda karşılama ekranındaki butonuna dokunarak etkinleştiriyorsunuz. Sonrasında müzik uygulamanızı açıyorsunuz. Akabinde cihazın yakınllık sensörünü engelliyorsunuz. (telefonu cebinize koyarak, ters çevirerek bunu yapabilirsiniz). Bu noktadan sonra müzik uygulaması çalışıyor ancak ekran çalışmadığından pil daha az tüketilmiş oluyor.

YORUMLAR