Boy Uzatma Koçu

Boy Uzatma Koçu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boy Uzatma Koçu isimli bu uygulama sayesinde siz de uzun bir boya sahip olabilirsiniz.

Herkes uzun boylu olmak ister. Fakat gerek genetik sebepler gerekse yaşam koşulları nedeniyle pek çok kişi bu amaca kolay kolay ulaşamaz. Android cihazlar için tasarlanan Boy Uzatma Koçu isimli bu uygulama sayesinde siz de boy uzatmak için üstünüze düşen görevi yerine getirebilir ve biyolojik limitleriniz dahilinde erişebileceğiniz en uzun boya ulaşabilirsiniz.

Uygulamada boy uzatmak için özel olarak tasarlanmış çok sayıda egzersiz yer alıyor. Bu egzersizlerin en önemli özelliği hepsinin videolarla anlatılmış olması ve bu sayede kullanıcıların herhangi bir hata yapmalarını önlüyor olması.

Sıçrama, esneme, ısınma ve diğer pek çok egzersiz metodunu içeren bu uygulamada uyku saatleri, tavsiye edilen spor dalları, duruş pozisyonları ve diyet listesi de yer almakta. Eğer sunulan bu özellikleri düzenli bir şekilde kullanırsanız boyunuz biyolojik limitlerinizi dahilinde uzayacaktır. İleride uzun boylu olmak istiyorsanız bunun için gerekli çalışmalara şimdiden Boy Uzatma Koçu ile başlayabilirsiniz.