Boy Uzatma Teknikleri

Boy Uzatma Teknikleri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boy Uzatma Teknikleri uygulaması ile Android cihazlarınızda boyunuzun daha uzun hale gelmesi için yapmanız gerekenleri görebilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tabletler için hazırlanmış olan Boy Uzatma Teknikleri uygulaması, her gün çeşitli çalışmalarla boyunu uzatmak isteyenlerin neler yapabileceklerini bizlere gösteriyor ve böylece bilhassa gelişme çağındaki gençlerin daha uzun olmalarına yardımcı oluyor. Ücretsiz olarak sunulan uygulamanın kullanımı oldukça kolay ancak arayüzünün biraz özensiz ve eski moda göründüğünü de belirtmek gerek. Fakat kullanım açısından herhangi bir zorluğu bulunmuyor ve ihtiyacınız olan bilgilere sorunsuzca ulaşabiliyorsunuz.

Uygulamanın içerisinde bulunan seçenekler ve kategoriler şu şekilde sıralanıyor:

  • Boy uzatmak için gerekli hareketler
  • Beslenme düzenine dair bilgiler
  • Oturma ve ayakta durma şekilleri
  • Yaşa bağlı uzama limitlerini öğrenme
  • Ek ipuçları ve bilgiler

Uygulamanın temel kısımları herhangi bir şekilde internet bağlantısı gerektirmiyorlar ve bu sayede istediğiniz zaman akıllı cihazınızdan tavsiyeleri okuyabilirsiniz. Ancak videolu bölümlerde cihazınızın online olması gerekiyor ve bu nedenle videoları zaman zaman izleyememe durumuyla karşılaşabilirsiniz.

Eğer boyunuzun kısa olduğunu düşünüyor ve mümkün olduğunca uzama şansınızı arttırmak istiyorsanız uygulama içerisinde bahsedilen önerileri dikkate almanızı öneriyorum.

YORUMLAR