Breach & Clear

Breach & Clear
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    246

  • Üretici

    Gun Media

Breach & Clear, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz en başarılı strateji oyunlarından bir tanesidir.

Breach & Clear, ücretli olmasına rağmen bir çok oyuncu tarafından satın alınarak indirilen ve oynanan en başarılı strateji oyunlarından bir tanesidir. Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz oyunda başarılı olmak için farklı stratejiler geliştirmeniz gerekiyor.

Kendinize özel kuracağınız operasyon ekibinz ile verilen görevleri farklı planlar geliştirerek tamamlanız gereken oyunda, takımınıza farklı yeteneklere sahip olan askerler alabiliyorsunuz. Ayrıca takımınızdaki askerlerin silahlarını seçerek etkili ve güçlü bir takım oluşturabilirsiniz. Oyunda görevleri başarılı bir şekilde tamamlamak istiyorsanız, planlarınızı adım adım düşünerek oluşturmalı ve her açıdan bakmalısınız.

Gerçekçi ve taktiksel savaşlarda düşmanları yok etmek için daha önceden uygulama kararı aldığınız planları hayata geçirmeniz gerekmektedir. Askerleriniz ile birbirinizi kollayarak harita üzerinden düşmanlarınızı kontrol edebilir ve görevleri yerine getirebilirsiniz.

Heyecan ve aksiyon dolu bir oyun olan Breach & Clear, strateji oyunları sevenlerin başından ayrılamayacağı muhteşem bir oyun diyebilirim. Oyunu oynayabilmek için 8.94 TL karşılığında satın almanız gerekiyor. Oyun yapısı, kontrol mekanizması, oynanış ve grafikleri açısından oldukça etkileyici bir oyun olan Breach & Clear'ın ödeyeceğiniz ücrete değecek bir oyun olduğunu düşünüyorum. Eğer strateji oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

 

YORUMLAR