Breaking Bad: Empire Business

Breaking Bad: Empire Business
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Breaking Bad: Empire Business mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Breaking Bad: Empire Business, bir hayli yoğun ilgiyle takip edilen Breaking Bad dizisini mobil cihazlarımıza taşıyan bir strateji oyunu olarak tanımlamabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Breaking Bad: Empire Business'ta oyuncular kendi suç imparatorluklarını kurmak ve Amerika'nın yer altı uyuşturucu ticaretini kontrol altına almak için mücadele etmekteler. Breaking Bad dizisinin ana kahramanı Walter White kimya yeteneklerini konuştururken oyun boyunca onu dizideki diğer karakterlerle desteklemeye ve uyuşturucu işimizi geliştirmeye çalışıyoruz.

Breaking Bad: Empire Business'da Walter White'ın yanında Jesse Pinkman, Gus Fring, Saul Goodman gibi diğer ünlü Breaking Bad karakterleri de yer alıyor. Breaking Bad: Empire Business'ın oynanışı bir şehir simülasyonuna benzemekte. Oyun boyunca gerekli kaynakları elde ederek uyuşturucu işinizi geliştirmeniz gerekiyor.

Online altyapıya sahip olan Breaking Bad: Empire Business'da oyuncular suç imparatorluğunun hakimiyeti için diğer oyuncularla mücadele etmekteler.