Bubble Fizzy

Bubble Fizzy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Fizzy, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir eşleştirme oyunu olarak dikkat çekiyor.

Bubble Fizzy, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, eğlenceli ve renkli atmosferiyle beğeni toplayan bir eşleştirme oyunu.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda renkli balonları eşleştirmeye ve bölümleri bu şekilde tamamlamaya çalışıyoruz. Seivmli yaratıklarla zenginleştirilen oyun yapısıyla her ne kadar özellikle çocuklara hitap ediyormuş gibi gözükse de her yaştan oyunsever bu oyunu keyifle oynayabilir.

Oyunda ekranın alt bölümünde elinde renkli toplar tutan ve bu toplara yukarı doğru fırlatan bir kedi var. Biz bu kediyi kontrol ederek topları doğru yerlere fırlatmasını sağlıyoruz. Kurallar oldukça basit: aynı renkli topları eşleştirmek ve bu şekilde patlamalarını sağlamak. Bu sebeple oyunda hem çok dikkatli olmalı hem de topu atacağımız yeri ıskalamamalıyız.

Eşleştirme oyunlarının tümünde olduğu gibi bu oyunda da ne kadar fazla aynı renkten topu bir araya getirirsek o kadar fazla puan alıyoruz. Bu yüzden kalabalık alanları seçmekte fayda var.

Oyunun temel özleliklerine kısaca değinelim;

  • 100 adet, giderek zorlaşan bölüm
  • Oyuncuları zorlayan engeller
  • Farklı dünyalarda mücadele edebilme şansı
  • Renkli ve işitsel yönden tatmin edici efektler
  • Arkadaşlarımızla mücadele edebilme şansına sahibiz

Sonuç olarak uzun süreli bir oyun deneyimi sunan Bubble Fizzy, eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alan herkesin mutlaka denemesi gereken yapımlardan biri. Büyük küçük demeden herkes Bubble Fizzy'yi deneyebilir.