Bubble Shooter 7.0 (Android)

Bubble Shooter

7.0
Bubble Shooter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Shooter mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir balon patlatma oyunudur

Bubble Shooter yediden yetmişe her yaştan oyun severe hitap eden eğlenceli bir balon patlatma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirp oynayabileceğiniz bir oyun olan Bubble Shooter'da oldukça basit bir oynanış bulunmakta. Oyundaki temel amacımız aynı renkte 3 balonu yan yana getirerek patlamasını sağlamak ve ekrandaki bütün balonları patlatarak bölümleri tamamlamak. Bu iş için doğru bir şekilde nişan almamız gerekiyor. Ekrandaki balon topumuza rastgele bir düzenle ffarklı renkte balonlar geliyor ve biz topumuzu aynı renkteki balonlara doğru yönlendirerek ateş ediyoruz.

Bubble Shooter oldukça kolay kontrollere sahip. Oyunda 2000'den fazla bölüm yer almakta. Her bölümde karşımıza özel şeker balonlar çıkıyor ve bu balonları patlattığımızda özel avantajlar kazanabiliyoruz.

Bubble Shooter kolay bir şekilde oynamayı öğrenebileceğiniz bir oyun. Renkli grafikler, 2 farklı kontrol seçeneği oyun içerisinde yer alan diğer özellikler.

YORUMLAR