Burger Restaurant

Burger Restaurant
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Burger Restaurant, hamburger restoranı işletmeye çalıştığımız eğlenceli bir oyun.

Burger Restaurant, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir restoran işletme oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu eğlenceli oyun her yaştan oyunsevere hitap eden bir atmosfere sahip.

Oyunda bir fast-food restoranı işletme görevini üstleniyoruz. Kulağa kolay ve eğlenceliymiş gibi gelse de ilk müşteriden itibaren işlerin farklı olduğunu anlıyoruz. Restoranımızda aynı anda beş müşteriye hizmet verme şansına sahibiz.

İlk başlarda bir-iki adet müşteri geliyor ve bizi çok fazla yormuyorlar. Fakat ilerledikçe müşteri sayısı artmaya başlıyor. Gelen müşterilerin her biri farklı siparişler veriyor. Kimisi tercihini sade hamburgerden yana kullanırken kimisi ekstra malzemeler istiyor. Hatta bazıları içecek isteyerek işleri daha da karmaşık hale getiriyorlar.

Oyunda hamburlerimizi tamamen müşterilerin isteklerine göre oluşturmalıyız. Soğan, peynir, marul, domates kullanabileceğimiz malzemeler arasında yer alıyor. İçecek olarak da kola ve meyveli gazoz seçenekleri mevcut.

Grafik olarak beklentilerimiz seviyesinde seyreden Burger Restaurant, bu tarz oyunlar oynamaktan keyif alan herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.