Bus Simulator 2015 1.2.0 (Android)

Bus Simulator 2015

Bus Simulator 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bus Simulator 2015, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika grafiklere sahip bir simülasyon oyunudur.

Benzerlerinin aksine muhteşem grafiklerle desteklenen ve gerçek bir otobüs şoförü olma şansı veren Bus Simulator 2015, her şeyiyle en iyi simülasyon oyunları arasında yer almaya devam ediyor. Gerçekçi haritalar ve birbirinden farklı mükemmel araçlarla gerçekçi bir otobüs sürme hissi yaratan oyunda oldukça eğleneceğinizi düşünüyorum. 

Çıktığı günden bu yana milyonlarca oyuncu gibi bende uzun süredir oynanış mekaniğini görmek için Bus Simulator 2015'i test ediyordum. Otobüslerin araç içi tasarımlarından tutun da insan animasyonlarına kadar pek çok detayı içinde barındıran bu simülasyon oyunu, çalıştığımız hattaki tüm rotaları tamamlamak üzerine kurulu bir yapıya sahip. Gerçekçi haritalarda (ki bunların arasında Los Angeles, Paris, Roma, Berlin vb. şehirlerde var) gerçekçi bir otobüs sürme deneyimi yaşadığımı söylemem gerekiyor.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden rahatlıkla oynayabileceğiniz Bus Simulator 2015, az önce söylediğim gibi içerisinde pek çok detay barındırıyor. 15 otobüs türü var. Bunların arasında körüklü, çift katlı veya okul otobüsünü seçebiliyorsunuz. Yolcuların otobüse iniş ve biniş animasyonlarını izleyebiliyor ve Serbest Sürüş modunda rastgele hava şartlarında seyahat edebiliyorsunuz. Direksiyon ve araç içindeki düğmeleri kontrol etmek oldukça kolay. Akıllı trafik sistemi ve arkadaşlarınıza meydan okumanızı sağlayan çevirimiçi sıralama sistemi de oldukça iyi düşünülmüş. 

Otobüs sürmeyi seviyor ve eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız, mükemmel grafiklere sahip bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oynamanızı mutlaka öneririm.

YORUMLAR