Butter Punch

Butter Punch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Butter Punch, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Butter Punch, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Eğlenceli ve farklı bir oyun olan Butter Punch da aynı zamanda heyecan dolu anlar geçireceğinizi de düşünüyorum.

Koşu oyunları denilince akla Temple Run tarzındaki oyunlar geliyor. Bildiğiniz gibi bu tarz oyunlar son yılların en popüler kategorileri arasına girdi. Milyonlarca oyuncu tarafından da sevilerek oynanıyorlar diyebiliriz.

Butter Punch da aslında bir nevi koşu oyunu diyebiliriz. Fakat burada yalnızca koşmuyor aynı zamanda önünüzdeki engellerden de kurtuluyorsunuz. Bunun için de önünüzdeki topa vurmanız gerekiyor.

Oyunda yatay olarak sağ tarafa doğru ilerliyorsunuz ve karşınıza sürekli çeşitli hayvanlar ve engeller çıkıyor. Bu engellerden kurtulmak için de yapmanız gereken yukarıda da söylediğim gibi önünüzdeki topa vurmak.

Topa vurmak içinse tek yapmanız gereken ekrana dokunmak. Topa vurduğunuzda top yuvarlanıp önünüzdeki engeli yokediyor ve ardından size geri dönüyor. Siz de bu şekilde topa vurarak ilerlemeye devam ediyorsunuz.

Oyunun kontrolleri gayet basit diyebilirim. Bununla birlikte minimalist tarzdaki grafikleri ile de dikkat çekiyor. Pastel renkleri ve sade görünümlü oyunları seviyorsanız Butter Punch'ı seveceğinize eminim.

Bununla birlikte oyunda ilerledikçe farklı farklı topların da kilidini açtırabiliyorsunuz. Aldığı yüksek puanla da dikkat çeken bu eğlenceli beceri oyununu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR