Camera 720

Camera 720
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Camera 720 uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda fotoğraf çekebilir ve onları düzenleyebilirsiniz.

Camera 720 uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının göz atmaları gereken kamera uygulamaları arasında yer alıyor ve fotoğraf çekiminin yanında onları düzenlemek için de gerekli olan tüm araçları sunuyor. Hem ücretsiz olması hem de oldukça işlevsel bir yapıya sahip olması nedeniyle benzerleri arasından da sıyrılmayı başarıyor.

Uygulamayı kullanarak hem fotoğraf kolajları yaratabiliyor, hem de kolajlarınıza çerçeveler ve HD kalitedeki efektler ekleyerek onları daha etkili bir hale getirebiliyorsunuz. Elbette kolajsız düzenleme opsiyonları ve oldukça geniş seçeneklere sahip filtreler de uygulama içerisinde mevcut. Tüm işlemleri tamamladıktan sonra stickerlarınızı da ekleyerek dostlarınıza daha kolay bir şekilde vermek istediğiniz mesajları da iletmeniz mümkün.

Tabii ki kontrast, parlaklık, doygunluk, renk dengeleri gibi pek çok ayar mekanizması da Camera 720’de unutulmamış. Eğer fotoğraflarınızın beğenmediğiniz yanları varsa onları kırpmak, kesmek, döndürmek de mümkün. Bulanıklık ve keskinleştirme efektlerini arayanlar da mobilde onları kolayca uygulayabilmek için uygulamaya göz atabilirler.

Hem akıllı telefonlarda hem de tabletlerde çalışabilen uygulama, internet bağlantısı olmaksızın da düzenleme işlemlerini tamamlayabiliyor fakat paylaşım olanakları için internetinizin aktif olması gerektiğini unutmamalısınız.

Otomatik fotoğraf güzelleştirme, kırmızı göz düzeltme, kusur iyileştirme gibi bazı otomatikleştirilmiş işlevleri de barındıran uygulama, böylelikle fotoğraflar üzerinde hiç uğraşmadan onları paylaşmaya uygun bir kaliteye getirmenizi sağlayabiliyor. Fotoğraflar üzerinde gerçekleştirdiğiniz işlemleri dilediğiniz gibi geri alabilmeniz ve galerinize kaydedebilmeniz de Camera 720 ile mümkün.

YORUMLAR