Cami Nerede

Cami Nerede
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cami Nerede, çevrenizde bulunan en yakın camileri göstererek bulmanıza yardımcı olan ücretsiz bir Android uygulaması.

Cami Nerede, adından da anlaşılacağı üzere bulunduğunuz bölgede yakınında olduğunuz camileri bulmanızı sağlayan yararlı bir Android uygulaması. Android telefon ve tablet sahiplerine ücretsiz olarak sunulan bu program sayesinde farklı yerlere seyahat ettiğinizde en yakınınızdaki camiyi bulmak için herhangi bir zorluk çekmiyorsunuz.

Size yakın olan camileri harita üzerinde gösteren uygulama, gitmek istedikleriniz için navigasyon özelliği de sunuyor. İşi gereği seyahat eden Android kullanıcılarının oldukça işine yarayacağını düşündüğüm uygulama sayesinde artık cami bulmak da en kolay işlerden bir tanesi. Yurt dışında da çalışan uygulamanın kullanımı da oldukça basit. Uygulamayı açtıktan sonra ekranın üstünde yer alan "Bul" butonuna basarak size en yakın camileri görebiliyorsunuz. Bu aşamadan sonra haritada gösterilen camilerden birini seçerek detaylı konumunu görebiliyorsunuz. Adresi öğrendikten sonra ister kendiniz gitmeyi seçebilir, isterseniz de navigasyonu açarak uygulamanın sizi yönlendirmesini sağlayabilirsiniz.

Uygulama üzerinden bilgilerine eriştiğiniz camileri arkadaşlarınız ile paylaşarak onlara da yardımcı olabiliyorsunuz. Zor durumda kalan arkadaşlarınız olduğunda onlara hemen yardım ederek, bu uygulamayı kullanabileceklerini de söyleyebilirisniz.

Oldukça yararlı olduğunu düşündüğüm "Cami Nerede" uygulamasını Android mobil cihaz sahiplerinin indirerek kesinlikle cihazlarında bulundurmalarını tavsiye ederim.

YORUMLAR