Candy Crush Friends Saga 0.14.15 (Android)

Candy Crush Friends Saga

Candy Crush Friends Saga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,628

  • Üretici

    King

Candy Crush serisinin en şeker oyunu

Candy Crush Friends Saga, Android özelinde değil, mobilde en çok indirilip oynanan şeker patlatma oyunu Candy Crush’ın yenisi. Yeni Candy Crush şeker oyunu, internetsiz oynama seçeneğiyle geliyor.

Her iki platformda da milyarlarca indirmeye ulaşan, küçük - büyük herkesi telefon başına kilitlemeyi başaran tek şeker oyunu Candy Crush’ın yeni sürümünde şeker krallığına dağılan arkadaşlarınızı bulmaya çalışıyorsunuz. Yepyeni karakterlerin dahil olduğu yüzlerce tatlı bölüm bizleri bekliyor!

King’in mobil oyun severleri ekrana bağlayan meşhur şeker patlatma oyunu Candy Crush’ın üstüne çıkan onlarca yapımdan sonuncusu Candy Crush Friends Saga. Android telefonunuza ücretsiz indirip ister online ister internetsiz oynayabileceğiniz yeni Candy Crush oyununda birbirinden tatlı şekerleri eşleştirerek şeker krallığında kaybolan arkadaşlarınızı bulmaya çalışıyorsunuz. Oyunun adından da tahmin edeceğiniz üzere uzun soluklu bu macerada tek başınıza değilsiniz. Zorlandığınız bölümlerde yardımınıza koşan, eşsiz güçlere sahip dostlarınız var. Yeti ve arkadaşları bulmacaları çözdükçe oyuna dahil oluyor. Kurabiyeleri çikolataya daldırma, mamutları özgür bırakma gibi çeşitli görevler içeren yeni oyun modları var.

YORUMLAR