Canlı Maç Sonuçları

Canlı Maç Sonuçları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    16,030

  • Üretici

    SporWAP

Canlı Maç Sonuçları, anlık olarak oynanan futbol maçlarının sonuçlarını kolayca Android cep telefonlarınızdan takip edebileceğiniz bir uygulamadır.

Tamamen ücretsiz bir Android uygulaması olan Canlı Maç Sonuçları'yla dünyanın dört bir yanında devam etmekte olan futbol karşılaşmalarıyla ilgili anlık skor bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yıllardır kullanıcılara hizmet vermekte olan Spor Wap sitesine ait resmi Android uygulaması olan Canlı Maç Sonuçları, kullanıcıların en güncel spor haberlerine, canlı maç sonuçlarına, iddaa kuponlarına, iddaa programına ve liglerin puan tablolarına ulaşabilecekleri başarılı bir uygulama olarak dikkat çekmektedir.

Karşımıza ilk sürümüyle çıkmasına karşın günden güne kendini geliştirecek olan uygulamanın şu an için görünen eksikliklerini de en kısa zaman içerisinde kapatacağını söyleyebilirim.

Özellikle iddaa ve bahisle uğraşan kullanıcıların mutlaka Android cihazları üzerinde yer alması gereken Canlı Maç Sonuçları, spora ve spor haberlerine ilgi duyan kullanıcılar için de gerçekten yararlı bir uygulamadır.

YORUMLAR