Canlı Radyo

Canlı Radyo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Canlı Radyo, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde yerel ve popüler tüm radyo istasyonlarına erişerek keyifle dinleyebileceğiniz bir radyo dinleme uygulamasıdır.

Canlı Radyo, radyo severlerin Android cihazları üzerinde canlı olarak radyo dinleyebilmelerini sağlamak için geliştirile kullanımı kolay ve ücretsiz bir radyo uygulamasıdır.

Evde, okulda, iş yerinde, ofiste veya istediğiniz heryerde kolayca radyo dinleyebilmek için kullanabileceğiniz uygulama üzerinde tüm popüler ve yerel radyo kanallarına ulaşabilirsiniz. Uygulama düzenli olarak yeni özellikler ve kullanıcı istekleri doğrultusunda güncellenmektedir. Bu nedenle otomatik güncelleme de kalması sorunsuz kullanım sunacaktır.

Basit ve kolay bir kullanıma sahip olan Canlı Radyo'yu sınırlı ADSL yada mobil internet paketiniz ile kullanıyor iseniz dikkatli olmanızı öneririm. Çünkü uygulama ile radyo dinlerken internet bağlantısına ihtiyaç duyuyorsunuz. Çok fazla kullanmamasına rağmen dikkat etmenizde fayfa olacaktır. Bunun dışında internet kalitenize göre yayının kalitesi de değişecektir.

Ücretsiz olarak sunulan uygulama içerisinde reklam bulunmaktadır. Fakat reklamlar uygulama ile radyo dinlerken sizi rahatsız edecek türden reklamlar değildir. Bu nedenle Canlı Radyo'yu Android telefon ve tabletlerinize gönül rahatlığı ile indirerek kullanabilirsiniz.

YORUMLAR