Canlı Skor Android 1.1.4 (Android)

Canlı Skor Android

Canlı Skor Android
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Canlı Skor Android ile maç sonuçlarını kolayca takip edebilirsiniz

Canlı Skor Android eğer iddia ve bahis oynuyorsanız size maç sonuçlarını anlık olarak takip etmek için ilaç gibi bir çözüm sunacak ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Canlı Skor Android başta futbol olmak üzere 26 farklı spor dalında dünyanın dört bir yanında yapılan maçların sonuçlarını parmaklarınızın ucuna getiren başarılı bir uygulamadır. Uygulama 3000 lige ve farklı kupa seçeneklerine hızlı bir erişim sunuyor. Bunun yanında liglerdeki puan durumları ve farklı istatistikler uygulama aracılığıyla kolayca takip edilebiliyor.

Canlı Skor Android 7 spor dalı için canlı skor takibi yapabilme imkanı vermekte. Ayrıca sadece canlı oynanan maçlaırn takibini yapmak isterseniz uygulamanın Canlı Maçlar özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Canlı Skor Android'in en güzel özelliklerinden biri size seçtiğiniz maçların sonuçları için anında bildirim gönderebilmesidir. Böylece her an istediğiniz maçları otomatik olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın bu özelliği birden fazla spor dalını takip etmek için de geçerlidir.

Canlı Skor Android ile futbol maçlarının ayrıntılı istatistiklerine ulaşabilmektesiniz. Eğer gol atan oyuncular, kadrolar, oyuncu değişiklikleri ve kartlar gibi bilgilere erişmek isterseniz Canlı Skor Android'i kullanabilirsiniz.

Yeni sürüm (1.1.3) ile gelen yeni özellikler:

  • En üstte görüntülenecek olan popüler lig ve kupaları seçebilme,
  • Büyük liglerde (Premier League, Bundesliga, Serie A, Şampiyonlar Ligi, vb.) canlı yorumlar
  • Tabletler için optimize edilmiş sürüm: Tablet bilgisayarlarda maç sonuçlarını ve maç detaylarını aynı ekranda görebilme imkanı

YORUMLAR