Capital Radio Türkiye

Capital Radio Türkiye
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Capital Radio Türkiye Android uygulaması ile 80 ve 90'ların popüler parçalarını dinleyebilirsiniz.

Capital Radio Türkiye, her yaştan müziksevere hitap eden oldukça popüler bir radyo kanalıdır. Tamamen ücretsiz Android uygulamasını yükleyerek frekans ayarı ile uğraşmadan dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman sınırsız ve kaliteli şarkıların keyfini sürebilirsiniz.

“Senin Hayatın, Senin Müziğin” sloganı ile 1993 yılından bu yana hizmet veren Capital Radio Türkiye’nin resmi Android uygulaması ile Capital Radio, Kral FM ve Kral POP Radyo kanallarını kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz. Yeni, hit parçalarla coşabilir, nostalji havasını soluyarak anılarınızı kafanızda canlandırabilirsiniz.

Capital Radio Türkiye Android uygulaması oldukça basit arayüz ile gelmektedir. Radyolar bölümünden radyo kanalları arasında hızlıca geçiş yapabilir, dinleyeceğiniz radyo kanalını seçebilir ve hemen dinlemeye başlayabilirsiniz. Çalma esnasında parça ismini ve albüm kapağını da gösteren uygulamadaki sosyal ağ ve e-posta butonları yardımıyla kanal ile hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

İzmir, İstanbul, Ankara ve daha pek çok ilde hizmet veren Capital Radio Türkiye’nin Android uygulamasını kesinlikle yüklemelisiniz.

YORUMLAR