Cargo Plane Car Transporter 3D 1.5 (Android)

Cargo Plane Car Transporter 3D

1.5
Cargo Plane Car Transporter 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cargo Plane Car Transporter 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Cargo Plane Car Transporter 3D boş vakitlerinizi keyifli bir şekilde değerlendirmek için oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyun olan Cargo Plane Car Transporter 3D'de dev bir kargo uçağına yüksek değere sahip araçları yükleyerek para kazanmaya çalışıyoruz. Oyunda bu uçağın pilotu olarak görevimiz araçları sağlam bir şekilde uçağa yüklemek, bu işi yapmak için de öncelikle arabaları havaalanına taşımamız gerekiyor. Dev araç taşıma tırıyla araçları havaalanına getirdikten sonra bu spor arabaları kullanmamıza da izin veriliyor.

Cargo Plane Car Transporter 3D'de spor arabaları uçağa sırayla yüklüyoruz. Oyunun bu kısmı bize park etme oyunlarını andırıyor; çünkü araçları uçağa yüklemek için oldukça dikkatli olmamız, etrafa çarpmadan küçük yükleme rampasında yol almamız gerekiyor. Oyun içerisinde farklı kamera açısına yer veriliyor. Bu sayede tırımızı ve aracımızı kontrol ederken farklı açılardan araçlarımızı görebiliyoruz.

Cargo Plane Car Transporter 3D ortalama bir grafik kalitesine sahip.

YORUMLAR