Cargo Plane City Airport

Cargo Plane City Airport
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cargo Plane City Airport farklı araçları kullanabildiğiniz bir mobil simülasyon oyunudur

Cargo Plane City Airport oyunculara bir kargo uçağını kullanarak zorlu görevlere katılma imkanı veren bir mobil uçak simülasyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uçak simülatörü olan Cargo Plane City Airport, farklı simülasyon oyunlarının karışımı şeklinde hazırlanmış. Oyunda genel olarka dev jet motorlarıyla donatılmış bir kargo uçağını kullansak da bir tır simülatörü gibi uzun yük tırlarını da kullanabiliyoruz. Oyunda bir kargo uçağının yük taşıması için gerekli bütün işlemlerden sorumluyuz. Yükün tırlarla uçağa yaklaştırılması, sonrasında bu yüklerin forklift kullanarak kargo uçağına yüklenmesi gibi işler oyundaki görevlerimiz arasında.

Cargo Plane City Airport'da yükümüzü kargo uçağımıza aldıktan sonra uçuş maceramız başlıyor. Kalkışımızı gerçekleştirdikten sonra yükseliyoruz ve havada ilerliyoruz. Yolculuğumuz boyunca en büyük önceliğimiz ise taşıdığımız kargomuzun güvenliği. Uçuş yolculuğumuzun en zorlu aşaması iniş bölümü. Her uçağın karaya inişi küçük bir çarpışma olduğu için uçağımızı yere indirirken ne kadar az darbe alırsak o kadar karlıyız. Uçağımızın inişinde kontrolünü kaybetmemek için belli bir seviyeye belli mesafede alçalmamız ve hızımızı kademe kademe düşürerek sabitlememiz gerekiyor.

Cargo Plane City Airport'un grafiklerinin ortalama bir kalite sunduğu söylenebilir. Oyun her yaştan oyun severe hitap ediyor.

YORUMLAR