Cars: Fast as Lightning

Cars: Fast as Lightning
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Arabalar: Şimşek Hızı, ünlü Arabalar animasyon filmlerinin resmi mobil oyunudur

Arabalar: Şimşek Hızı farklı oyun türlerini eğlenceli bir şekilde birleştirmeyi başaran bir mobil yarış oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Cars: Fast as Lightning, Disnet-Pixar'ın sevilen animasyon serisi Arabalar'ın resmi mobil oyunudur. Arabalar: Şimşek Hızı'nda Şimşek McQueen ve Mater'in düzenledikleri yarış şenliğine konuk oluyoruz ve Radyatör Kasabası'nı ziyaret ederek heyecan dolu yarışlara katılabiliyoruz. Oyundaki yarışlarda nitromuzu kullanarak çılgın akrobatik numaralar gerçekleştirebiliyor, rakiplerimizle yarışırken rampalardan ve kanyonlar üzerinden uçabiliyoruz.

Arabalar: Şimşek Hızı sadece yarışlardan ibaret değil. Oyun tıpkı bir şehir simülasyonu gibi kendi şehrimizi kurmamıza imkan veriyor. Oyunda Radyatör Kasabası'nı kendimiz kurabiliyoruz ve interaktif binalarla donatabiliyoruz. Bundan sonra ise sıra yarışmaya geliyor. Baş döndürücü bir yarış tecrübesi sunan Arabalar: Şimşek Hızı'nda kendi yarış pistlerinizi tasarlamanız da mümkün.

Arabalar: Şimşek Hızı'nda Arabalar filmlerinden tanıyacağınız kahramanlarla yarışabilmektesiniz. Oyunun yüksek kaliteli 2 boyutlu grafiklerinin tatmin edici seviyede olduğu söylenebilir.

YORUMLAR