Century City 1.12 (Android)

Century City

Century City
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Century City, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir şehir simülasyonu oyunudur.

Century City, basit ve eğlenceli yapısıyla dikkat çeken bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz bu oyunda, madencilik yaparak şehrinizi inşa etmeye çalışacaksınız. Oldukça basit bir oynanışa sahip bu oyunu boş vakitlerinizi değerlendirmek için kullanabilirsiniz. Her yaştan insana hitap ettiğini de unutmayalım.

Century City gibi oyunlara "çerezlik" bakış açısıyla yaklaşmak haksızlık gibi görünse de nihai olarak bu sonuca varıyoruz. Zira çok fazla vakit harcamanızı gerektirmeyen basit bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Century City'de tek yapmanız gereken altın toplamak için tıklama işlemi gerçekleştirmek ve topladığımız bu paralarla yeni şehirler inşa etmek olacak. Bıkmamanız içinse oyuna mini oyunlar yerleştirilmiş. 

Deneyimlediğim kadarıyla gerçekten keyifli bir oyunla karşı karşıya olduğumuzu söyleyebilirim. Dilerseniz Century City'i ücretsiz indirebilirsiniz. Boş vakitlerinizi değerlendirmek açısından denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR