Çevirmen 11.1 (Android)

Çevirmen

Çevirmen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toplamda 50 dilde yazılı ve sesli olarak ücretsiz tercüme yapabilirsiniz.

İhtiyacınız olan çeviri işlerini kolaylıkla yapabileceğiniz Çevirmen uygulaması tam 50 dilde ücretsiz çeviri imkanı sunuyor.

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Çevirmen uygulamasında sözlü ve yazılı olarak çeviri yapabiliyorsunuz. İngilizce ve Türkçe dilleri arasında temel kullanım alanı sunan uygulama, Türkçe’den birçok dile çeviri yapabilme fonksiyonuna sahip. Metinler dışında sesinizi de algılayarak çevirisini yapabilen uygulamayı kullanabilmek için internet bağlantısına ihtiyaç duyuluyor.

Yapmış olduğunuz çevirileri Facebook, Twitter, Instagram ve WhatsApp gibi sosyal medya platformlarında paylaşabileceğiniz gibi SMS, E-posta, Bluetooth ya da Wi-Fi yoluyla da paylaşabilirsiniz.

Desteklenen diller şu şekilde: Arapça, Boşnakça, Bulgarca, Katalanca, Basitleştirilmiş Çince, Klasik Çince, Hırvatça, Çekçe, Danca, Flemenkçe, İngilizce, Estonca, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Haiti Creole Dili, İbranice, Hintçe, Hmong Daw Dili, Macarca, Endonezyaca, İtalyanca, Japonca, Korece, Letonca, Litvanca, Malayca, Maltaca, Norveççe, Farsça, Lehçe, Portekizce, Romence, Rusça, Sırpça (Kiril), Sırpça (Latin), Slovakça, Slovence, İspanyolca, İsveççe, Tayca, Türkçe, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca, Galce, Yukatek Mayacası.

YORUMLAR