Cheetah Sync

Cheetah Sync
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    45

  • Üretici

    JRT Studio LLC

Cheetah Sync, Android cihazlar üzerindeki verileri bilgisayar üzerine yedeklemeye yarayan ücretsiz bir senkronizasyon uygulamasıdır.

Cheetah Sync, kullanıcıların Android cihazları üzerinde yer alan önemli verileri bilgisayarları üzerine yedekleyebilecekleri ücretsiz bir senkronizasyon ve yedekleme uygulamasıdır.

Kullanımı oldukça basit olan uygulamayı bilgisayarınız ile eşleyebilmeniz için Cheetah Sync masaüstü programının da bilgisayarınız üzerinde kurulu olması gerekmektedir.

Hem bilgisayarınız hem de Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuz üzerine Cheetah Sync'ı kurduktan sonra bluetooth aracılığıyla Android cihazınız ve bilgisayarınız arasında veri alış verişine başlayabilirsiniz. Doğal olarak bu noktada bilgisayarınız üzerinde bir bluetooth aygıtı olması gerekmektedir.

Gerekli tüm işlemleri tamamladıktan sonra Android cihazınız üzerinde belirleyeceğiniz bir klasör ile bilgisayarınız üzerinde belirleyeceğiniz bir klasörü birbirlerine eşleyebilir ve kolayca yedekleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede Android cihazınız üzerinde yer alan önemli verileri her daim güven altında tutmuş olacaksınız.

Android cihazınız üzerinde yer alan verilerinizi güvenle yedeklemek ve saklamak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android uygulaması olan Cheetah Sync'ı denemenizi öneririm.

YORUMLAR